All

خیاطی

بشر همواره به دنبال به حداقل رساندن نیازها و برآورد کردن آنها به دست خود بوده است. پیشبینی و کسب مهارتهای لازم برای برآوردن این نیازها در دنیای امروز امری ضروری است.موضوع بحث در این دوره ها کسب اصول و مهارت های خیاطی است. خیاطی هنری است آسان و بدیهی است به مواردی مانند برنامه ریزی درست و آموزش صحیح و کارآمد وابسته است. این دوره از دوره های آسان و پر درآمد است که مردم میتوانند در مدت زمانی کوتاه به تبحر کافی رسیده و اقدام به درآمد زایی کند.

نازک دوزی زنانه پایه و اساس بیشتر دوره های خیاطی می باشد و در واقع یک فرد مبتدی را با ابزار و وسائل خیاطی و نحوه بکار گیری آشنا کرده و آموزش می دهد. همچنین هنرجو روشهای دوخت انواع زیپ، کمر، جا دکمه، دکمه، قزن، انواع دوخت های دستی، انواع دوخت با چرخ، شناسایی چرخ خیاطی و رفع عیوب آن را آموزش می بیند.در مهارت نازک دوز زنانه با هر متدی، طرز رسم الگو انواع دامن، پیراهن، بلوز، انواع برش در پیراهن ها، طرز رسم الگوی آستین اولیه و آستین ( تنگ، پفکی، چین دار، شیپوری، مچ دار و غیره…) همچنین یقه هایی مانند ایستاده، شکاری، انگلیسی سرخود و جدا، آرشال آمریکائی و یقه های صاف مانند هفت ، خشتی، دلبری و … را آموزش داده می شود.

دوره ضخیم دوزی و ژورنال شناسی:

این دوره نسبت به نازک دوزی، الگوها مدل دارتر و دوختهای پیچیده تر و مدل سازی لباسهای فانتزی را روی الگوهای پایه را آموزش میبینند

پرشیا سافت
دی ان ان