All

دورهای تخصصی 

1- دوره تربیت مدرس زبان انگلیسی-TTC

دوره تربیت مدرس زبان انگلیسی با توجه به نیاز گسترده و روز­افزون به مدرس زبان انگلیسی در سرتاسر کشور و با هدف آموزش مهارت­های تدریس زبان انگلیسی و مدیریت کلاس درس برگزار می­گردد.

ادامه مطالب

 

2- دوره بحث آزاد به زبان انگلیسی

فراگيران سطح متوسط به بالاي دوره ­های آموزش زبان­های خارجي به فرصت‌هاي بيشتری نياز دارند تا به تمرين مكالمه و استفاده از مهارت‌ گفتاری خود پرداخته و ساختارهاي پيش آموخته مهارت‌هاي زباني و غير فعال ذهني خود را دروني­ سازي نمایند. دوره بحث آزاد به زبان انگلیسی برای ایجاد چنین فرصتی و با هدف تقویت مهارت گفتاري فراگيران برگزار مي‏ شود.

ادامه مطالب

 

3- دوره نگارش پیشرفته

هدف دوره ارتقاي سطح دانش و توانايي نوشتاري فراگيران زبان انگليسي و آشنا ساختن آنها با اصول و روش‌هاي نگارش مقالات علمي است.

ادامه مطالب

 

4- دوره گرامر

آموزش گرامر نمی­ تواند به عنوان یک هدف مستقل تلقی شود، بلکه این نوع آموزش می­ تواند به فراگيران دوره‌هاي مختلف زبان انگلیسی، از جمله دوره زبان انگلیسی بزرگسالان، فرصت ‌دهد تا ضعف‌ها و كاستي‌هاي مربوط به دستور زبان خود را مرتفع سازند

ادامه مطالب

 

5- دوره آموزش زبان انگلیسی از طریق فیلم و اخبار 

تقویت مهارت‌های گفتاری و شنیداری فراگیران و کمک به افزایش دامنه واژگان و اصطلاحات تخصصی آنها در حوزه فیلم و اخبار اهداف اصلی این دوره را تشکیل می­ دهند.

ادامه مطالب

پرشیا سافت
دی ان ان