دسترسی سریع
 

  

     

  

جهاددانشگاهی کرمانشاه به‌عنوان یک نهاد عمومی غیردولتی، سعی در توسعه فعالیتهای آموزشی، پژوهشی و فرهنگی دارد. این نهاد با اعتقاد به این که تحولات و پیشرفت پدیدآمده در علوم و فنون، مستلزم آموزش، تخصص و تجربه است، گسترش فعالیت های آموزشی و شکوفایی استعدادها در سطح جامعه را سرلوحه برنامه‌های اساسی خود قرار داده است. معاونت آموزشی جهاددانشگاهی کرمانشاه، برای تحقق این امر و با توجه به نیاز روزافزون شهروندان،  فعالیت خود را در زمینه آموزش زبان انگلیسی از سال 1370 شروع کرد . فعالیتهای این معاونت در زمینه آموزش زبان انگلیسی در 3 مرکز به صورت تخصصی در قالب گروه سنی بزرگسالان،   گروه سنی نوجوانان و گروه سنی خردسالان (3 تا 6 سال برای اولین بار در غرب کشور) می‌باشد. هم‌اکنون به‌طور متوسط سالانه 40000 نفر در مراکز آموزشی دوره‌های مختلف یادگیری زبان را می‌گذرانند

چرا زبان جهاد دانشگاهی ؟

-         مرکز علمی پژوهشی : مدرسه زبان جهاد دانشگاهی در محیطی علمی و پژوهشی و دانشگاهی زمینه رشد استعدادهای فراگیران را فراهم می سازد .

-         آموزش متفاوت : بهره گیری از جدیدترین روشهای آموزشی متداول دنیا بستری کاملا متفاوت برای یادگیری زبان انگلیسی را در فرگیران فراهم می سازد .

-       مدرسین مجرب : بهره گیری از اساتید مجرب یکی از فاکتورهای موفقیت  جهاد دانشگاهی کرمانشاه می باشد . این مرکز  دارای یکی از بزرگترین و مجرب ترین کادرهای آموزشی می باشد . لازم به دکر است که در حال حاضر این مجموعه دارای 60 مدرس می باشد که 80% این کادر آموزشی دارای مدرک کارشناسی ارشد می باشند .

-         همکاری با سازمانهای دولتی : واحد زبان جهاد دانشگاهی کرمانشاه همکاری گسترده ای با سازمانها و ارگانهای دولتی و غیر دولتی داشته و اقدام به برگزاری کلاسهای آموزشی برای مدیران ارشد این سازمانها از جمله نیروی انتظامی و بانک تجارت و ...... داشته است که این موضوع خود نشانگر قابل اعتماد بودن این مرکز می باشد .

       -         مدرک معتبر : لازم به دکر است که در حال حاضر تنها مدرک زبان مورد قبول سازمانهای دولتی جهت استخدام مدرک زبان جهاد دانشگاهی می باشد

 

 گروه زبان جهاددانشگاهی در چهار رده سنی

  رده سنی
   کتاب های آموزشی
 

خردسالان(3-6 سال)

   اطلاعات بیشتر

کودکان

      اطلاعات بیشتر

نوجوانان

     اطلاعات بیشتر

بزرگسالان

      اطلاعات بیشتر

 

 توجه :  جهت ثبت نام در سطوح بالاتر فراگیران باید در آزمون تعیین سطح ثبت نام نمایید.