دسترسی سریع
 

  

     

  

 

 
 

 

 

دوره های آموزشی زبان ویژه کودکان

آموزش رده سنی 7 تا 11 سال با کتابهای Hip Hip Hooray! شروع میشود. این مجموعه دارای 7 کتاب است که هر کتاب در یک ترم به فراگیر آموزش داده میشود. هر فصل سال یک ترم آموزشی محسوب میشود. زبان آموز در هفته دو جلسه در کلاس حاضر میشود و تا 4 جلسه نیز مجاز به غیبت می باشد که بعد از آن حذف میشود و از ورود وی به کلاس ممانعت بعمل می آید. فراگیر در هر ترم می بایست در دو آزمون میان ترم و پایان ترم شرکت نماید که نتایج آنها نیز در پروفایل کاربری وی قابل مشاهده خواهد بود. هر ترم 25 جلسه می باشد و فراگیر در هرجلسه باید 2 نمره فعالیت کلاسی کسب نماید تا در پایان ترم مجموعاً 50 نمره کلاسی کسب کرده باشد. آزمون میان ترم 10 نمره دارد و آزمون پایانی40 نمره دارد که متشکل از دو آزمون شفاهی و کتبی است که هر کدام 20 نمره دارند. 

 کتاب اول این دوره استارتر (Starter) است که در آن فراگیر با حروف الفبا آشنا می شود. آموزش حروف الفبا با تصاویر متنوع، شعر و آهنگهای جذاب و محیطی شاداب همراه است که علاقمندی فراگیر را روز به روز بیشتر کرده و حس تمایل به یادگیری زبان را در فراگیر بیش از بیش می کند.

پس از گذراندن این مرحله، فراگیر به سطح Hip 1 ارتقا می یابد. این سطح آغاز جمله سازی نوشتاری برای زبان آموز محسوب میشود. هرچند، فراگیر مکالمات ساده روزمره را نیز در کنار آن تمرین میکند و یاد میگیرد.

در کتاب Hip 2 فراگیران آمادگی لازم را کسب نموده اند تا بتوانند مکالمات بیشتری را بیاموزند و شعر و آهنگهای متنوع تری را حفظ نمایند. یاد آور میشویم که فراگیران همچنان به تمرین نوشتار از طریق دیکته انگلیسی ادامه می دهند تا با کسب آمادگی لازم و پس از قبولی در آزمون پایان ترم بتوانند با تسلط کامل به سطح بعد بروند.

در کتاب Hip 3 خواندن و درک مطلب در اولویت قرار میگیرد چنانکه فراگیر بتواند متون ساده انگلیسی را بخواند و هدف را بفهمد. تمامی متون موجود در این کتاب که در راستای سطح بعدی یعنی Hip 4 قرار دارند داستانی هستند که بصورت مکالمه ای به فراگیر آموزش داده میشوند. داستان های این دو کتاب منطبق با مسایل و موضوعات روزانه می باشند که در قالب داستانهای جذاب آموزش داده میشوند.

دو سطح آخر یعنی Hip 5  و Hip 6 بر گرامر، اصطلاحات رایج در زبان انگلیسی، متون و داستانهای پیچیده تر، شعر و آهنگ های جذاب تر و مکالمات رایج روزمره تمرکز دارند. بعد از پایان این دوره، زبان آموز قادر است به راحتی مکالمه کند و احتیاجات روزانه خود را به زبان انگلیسی بیان نماید.

کتب آموزشی زبان انگلیسی رده سنی 7 تا 11 سال

 

1

Starter

آموزش حروف الفبا همراه با آهنگ و کلمات مرتبط

2

Hip1 , Hip2

آموزش مکالمات ساده و روزمره و جمله سازی

3

 

Hip3 , Hip4

آموزش مواد شنیداری و مکالمات و اصطلاحات رایج

4

Hip5, Hip6

آموزش خواندن و درک مطلب همراه با داستان و تقویت گرامر