دسترسی سریع
 

  

     

  

نرم افزارCorelDraw Graphics Suite در انجام کارهاي گرافيکي بي نظير است . شما هر کاري را مي توانيد با اين نرم افزارانجام دهيد . کار با نرم افزارنيز ساده است و هيچ مشکلي در يادگيري آن نخواهيد داشت CorelDraw کاربرد هاي بسيار زيادي دارد که آن را هم براي کاربران مبتدي در گرافيک و هم براي حرفه اي ها نرم افزارمناسبي ساخته است . مي توانيد تصاويرخود را در اين نرم افزارخلق و ويرايش نماييد . CorelDraw تنها يک وسيله براي ويرايش عکسنيست؛ بلکه شما مي توانيد در اين نرم افزاربا مقدار دهي ها و انجام طراحي ها تصاويرزيبا و بديعي خلق کنيد.کورل به خاطر داشتن توانايي هاي گسترده و متنوع تا به حال مورد استفاده افراد زيادي براي حرفه هاي گوناگون قرار گرفته است.شاید عمده شهرت این کمپانی سازنده نرم افزارهای گرافیکی، به دلیل نرم افزاربزرگ خلق و طراحی تصاویر برداری CorelDraw این شرکت است که یکی از نرم افزارهای این پکیج گرافیکی است .

قابلیت های كليدي نرم افزارCorelDraw Graphics Suite X6 :

قابليت ذخيره‌ي Template و بازخواني آن اضافه شدن ابزار Table به منظور كشيدن جدول.

امكان فيت شدن عكس مورد نظر، دقيقاُ به همان اندازه‌اي كه جدول جا دارد.

قابليت تغيير اندازه‌ي متن نوشته شده به صورت Real Time

سيستم مديريت جديد رنگ ها

مديريت جديد در كل نرم افزار امكانات جديد براي طراحي وب و انيميشن ها

سرعت بارگزاري و اجراي سريعتر

امكانات اضافي براي طراحي هاي ديجيتالي نظير بيش از 1000 فونت جديد و زيبا

سازگاري كامل با ويندوزمحبوب 7 و ده‌ها قابليت منحصر به فرد ديگر

آموزشی فتوشاپ Photoshop. آموزش حرفه ای تمامی نکات و ریزه کاری های فتوشاپ - 30 ساعت آموزش قدم به قدم !

تمامی دانستنیها و ریزه کاری های فتوشاپ را یکجا هدیه بگیرید و عنوان بهترین گرافیست را از آن خود کنید!

این دوره در بردارنده ی آموزش های فوق العاده کاربردی و حرفه ای در زمینه های مختلفی، مانند آموزش ترکیب تصاویر، ساخت پوستر های سینمایی و تبلیغاتی، آموزش های حرفه ای روتوش تصاویر، ایجاد جلوهای ویژه، ساخت افکت های هیجان انگیز و رویایی، کار با متون، گرافیک وب و نقاشی دیجیتال و موارد دیگری است.


جهاد دانشگاهی با افتخار دو دوره کاملا کاربردی فتوشاپ عکاسی و فتوشاپ تبلیغات را در کنار دوره های فتوشاپ حرفه ای خود معرفی میکند. در دوره فتوشاپ عکاسی شما رتوش کامل تصویر و هر آنچه در آتلیه های عکاسی بر روی تصاویر انجام میشود را خواهید آموخت. در انتهای این دوره به به فراگیر ،مدرک پایان دوره فتوشاپ عکاسی از طرف معاونت آموزش جهاد دانشگاهی داده خواهد شد. در دوره فتوشاپ تبلیغات،شما کارت ویزیت،پوستر،بنر،تراکت و... را طراحی خواهید کرد.در انتهای این دوره به فراگیر،مدرک پایان دوره فتوشاپ تبلیغات از طرف معاونت آموزش جهاد دانشگاهی داده خواهد شد.این دوره ها نیاز به داشتن آشنایی قبلی با محیط فتوشاپ ندارند و تنها پیش نیاز شرکت در آنها داشتن آشنایی با کامپیوتر است . شما این دوره را با همراهی مدرسین مجرب و زبده ی آشنا به بازارکار طی خواهید کرد. برای کسب این دو مهارت ارزنده و در آمد زا به ما بپیوندید! ما شما را تا انتهای مسیر همراهی خواهیم کرد...