دسترسی سریع
 

  

     

  

جهت چاپ کارنامه خود از طریق ورود به سیستم آموزش وارد صفحه شخصی خود شده و در قسمت دروس با استفاده از پیمایش به سمت چپ گزینه کارنامه را کلیک کرده و چاپ کنید.
فراگیرانی که کد فراگیر و رمز عبور دارند می توانند از قسمت ورود به سیستم آموزش به صفحه شخصی خود وارد شده و ثبت نام دوره جدید را از منوی سمت راست انتخاب نمایید.
جهت مشاهده نتیجه آزمون های پایانی کلاس های مدرسه زبان جهاد دانشگاهی با استفاده از کدکاربری و رمز عبور وارد صفحه شخصی خود شده و در قسمت دروس نمرات خود را مشاهده کنید.
شما می توانید با 1- مطالعه توضیح دوره ها در قسمت دوره های آموزشی2- تماس با شماره 38239096-083 کامپیوتر و.. . 82579213-083 زبان ، از کارشناسان گروه سوال خود را بپرسید.3- مراجعه حضوری به هر یک از مرکزها (مرکز شماره یک سه راه 22بهمن)(مرکز شماره دو :مسکن ایستگاه کارگران)(مرکز شماره سه : خیابان شورا کوی فرهودی )پاسخ سوال های خود را بیابید
شما می توانید در مرکز شماره یک (سه راه 22 بهمن) مرکز شماره دو (مسکن-ایستگاه کارگران) و یا مرکز شماره سه (خیابان شورا -کوی فرهودی )دوره مورد نظر خود را بگذرانید.جهت مشاهده دوره های در حال برگزاری و برنامه ی کلاس های در حال ثبت نام می توانید به قسمت ثبت نام دوره ها مراجعه نمایید.
شما می توانید تمامی دوره های تخصصی که مورد نیاز بازار کار می باشد را در این معاونت بگذرانید.جهت دیدن لیست دوره های در حال برگزاری به قسمت ثبت نام دوره ها مراجعه نمایید. توضیح هر دوره را نیز می توانید در قسمت دوره های آموزشی مطالعه نمایید.
گواهینامه های ارائه شده برای تمامی سازمان ها و ادارات معتبر می باشد.
از سنین 7 سال به بالاو کسانی که تا به حال دوره آموزشی زبان را نگذرانده اند می توانند از کتاب starter شروع کنند. کتابهای این دوره سنی 7 کتاب است که در 14 ترم آموزش داده می شود (starter,Hip1,Hip2…..Hip6) . بعد از اتمام این دوره در سطح نوجوانان کتابهای Hey There آموزش داده می شود شامل چهار کتاب که در 8 ترم 3ماهه آموزش داده می شود.
خانوتده محترم فرهنگیان 20%، خانواده شهدا و ایثارگران 30% ،افراد تحت پوشش  کمیته امداد و بهزیستی 30%
هر ترم یک فصل می باشد که برابر است با سه ماه
پس از دریافت کد از کارشناسان گروه،در صفحه ثبت نام دوره پس از مشخص نمودن  دوره آموزشی  کد تخفیف  را در پایین صفحه تایپ نمایید. لازم به ذکر است کد تخفیف را حتما با حروف بزرگ  وارد نمایید.
  با ارائه اصل و کپی مدرک مورد نظر به کارشناسان گروه می توانید کد تخفیف خود را دریافت نمایید.